Як швидко пролетіли 4 роки вашого навчання! Тому хочу вам дати пораду:

  • Пишіть своє життя геніально! Пишіть його відразу набіло, жодних чернеток! І пишіть своє життя самі, при цьому користуючись давно відкритими та добре відомими законами життєграфії! Будьте живими переписувачами, насолоджуючись власним чистописанням!
  • Яскравих вам фарб життя, нескінченної палітри з великою розмаїтістю тонів і пів тонів, а також різноманітних картин і полотен!
  • Мрійте, і невпинно працюйте над перетворенням своїх мрій у життя.
  • Перетворюйте труднощі та складності життя в нові для себе можливості та ступені дорослішання, особистісного росту, придбання досвіду.
  • Використовуйте всі шанси, надані життям, і досягайте успіху.
  • Завжди майте надію на краще. І не тільки майте надію, але всіма силами наближайте це краще. Кажуть, надія вмирає останньою. Упевнена, у позитивно налаштованих людей надія не вмирає ніколи. Сподівайтесь і дійте. Дійте і сподівайтесь.
  • Пробачайте людей навколо себе. Уміння пробачати – відмінний лікар наших негативних емоцій.
  • Умійте зрозуміти та визнати правоту інших. Пам’ятайте: праві не тільки ви одні. Часто буває так, що праві відразу кілька людей. Адже в кожної людини в житті своя правда. І кожний по-своєму правий.
  • Не шукайте винних і не питайте небеса: «За що це мені?!», а з гідністю та оптимізмом рухайтесь далі.

Пам’ятайте, що вам бути із самим собою 24 години на добу, 7 днів на тиждень, без відпусток, свят і вихідних. Ви – головний герой свого роману, або трилера, або трагедії, або чогось іще, що ви щодня власноручно пишете під назвою «Моє життя». Пишіть його вдумливо!

Є така приказка в англійській мові: «А wise man changes his mind, a fool never will» – «Мудра людина змінює свою думку, дурень не зробить цього ніколи». Будьте мудрими людьми! Чому ми так боїмося змінити свою думку й вибачитись, як перед своїми учнями, так і перед рідними дітьми?! А що, коли ми, дійсно, в чомусь не праві або наші погляди застаріли? Чому чесно і щиро не сказати своєму учню або рідній дитині: «Ти знаєш, ти мене переконав. Я була не права, а тепер змінила свою думку!». Важче за все сказати це самому собі.

Психологи кажуть, що нещасливі люди у своїх невдачах і нещастях звинувачують усіх навкруги, а всі успіхи приписують особисто собі. Щасливі ж вчиняють навпаки. Вони в усіх помилках і невдачах звинувачують себе, аналізують те, що сталось, і починають діяти. Я бажаю вам, шановні учні, просто бути щасливими людьми!

І ще одне побажання. Психологи поділяють усіх людей за їх світосприйманням на дві великі групи. До однієї групи відносяться ті, хто вважає себе подарунком усьому іншому світу. Їм усі і все навкруги винні. Такі люди рідко бувають щасливими й, відповідно, здоровими. До іншої умовної групи входять люди, які щиро думають, що світ навколо – це подарунок їм. Вони не вважають, що їм хтось щось винний. Вони, в основному, нікого ні в чому не звинувачують. Це – щасливі люди.

Залишити відповідь

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.